آموزش وردپرس
خانه / مطالب / اخبار گردشگری / تاثیر حوادث پاریس بر روی گردشگری آن

تاثیر حوادث پاریس بر روی گردشگری آن

کشور فرانسه و در راس شهرهای آن شهر پاریس اولین و بزرگترین مرکز گردشگری در جهان به شمار می آید که هر ساله بسیاری از جهانگردان این کشور زیبا را برای سفر و اقامت چند روزه خود انتخاب می کنند، در سال 2013 با ورود 32 میلیون گردشگر به پاریس این کشور مقام اول گردشگربی را کسب کرد، اما این روزها و به دلیل بمب گذاری ها و حوادث پاریس جهانگردانی که تصمیم به سفر به این کشور را داشته اند از سفر خود منصرف و صد ها هزار جهانگرد موجود در این شهر به دنبال سریعترین راه برای خروج از این کشور می گردند.

به گزارش ایسنا شش حمله تروریستی همزمان در پاریس صورت گرفته که دسته کم 128 کشته و 180 زخمی را در بر داشته است. فرانسو اولاند اعلام کرده تمهیدات امنیتی شدیدی را در مرزهای خود در نظر گرفته است. تا این لحظه خدمات اتوبوس ها و مترو در این شهر مختل شده و تنها وسایل نقلیه عمومی کمی در این شهر مشغول ارائه خدمات به مردم می باشند.

بسیاری از خطوط هوایی پروازهای خود را به پاریس به تاخیر انداخته اند و بسیاری از بلیت ها به مقصد این کشور لغو شده اند. بسیاری از ایرلاین ها به مسافرانی که قصد صفر به این کشور را دارند اجازه داده شده بدون هزینه سفر خود را تا 22 نوامبر به تعویق بیندازند.

این نکته را باید بدانید یکی از مهمترین فاکتور ها برای انتخاب یک شهر به عنوان مقصد گردشگری امنیت است و با حوادث این روزها اکنون پاریس مقصد گردشگری مناسبی به حساب نمی آید.

درباره ی papricAdmin

همچنین ببینید

ایرانی‌ها مقصد جدید اروپایی را قُرق کردند

«درست است که بلغارستان کشور اروپایی به حساب می‌آید، اما از جمله کشورهای درجه سه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *